• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 

www.tezhazirlayanlar.com - 7/24 Uzman Desteği

0542 811 14 01


DOKTORA


YÜKSEK LİSANS


BİTİRME PROJESİ


LİSANS


SPSS VERİ ANKET


TERCÜME ÇEVİRİ 


MASAÜSTÜ YAYINCLIK

Tez Hazırlama Hizmeti

Sevgili Öğrenciler

Biliyorsunuz ki, Lisans Üstü Tez Proje Çalışmalarını hazırlama süreci gerçekten yorucu, meşakatli ve bir o kadar da araştırma isteyen çok özel bir süreçtir.

Sizlere eğitim hayatınızın böylesine önemli olan bölümünde lisans, yüksek lisans,doktora,bitirme projelerinizde bilimsel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

 

Çalışmalarınızı ve araştırmalarınızı belirlediğiniz süre içerisinde, birebir sizlerle irtibat içerisinde olarak alanında uzman ekibiz ile güvenli bir şekilde inceliyoruz, amacımız size kaynak araştırmada, veri toplamada,tez yazım kuralları uygulamasında ve toplanan verilerin tarafınızdan belirtildiği şekilde yazımı aşamasında destek olarak danışmanlık hizmeti vermektir.

Projeniz için destek aldığınızda uzun süren araştırma,kaynak istihbaratı, tartışma konuları, neyi nasıl yapacağım? nereden başlarım? vb. gibi bir çok sorunu aşmış olacaksınız.
 

YÜKSEK LİSANS PROJE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

UZMANLIK / LİSANS PROJE DANIŞMANLIĞI

ÖDEV / MAKALE / PROJE DANIŞMANLIĞI

 

İLETİŞİM : 0542 811 14 01 / 216 530 14 49 

 

PROFESYONEL BİR ÇALIŞMA İÇİN GEREKLİ OLAN, İSTATİSTİKSEL VE EKONOMİK ANALİZ

Yaptığımız çalışmalarda kullanmış olduğumuz paket programlarına göre dağılım incelendiğinde;   
SPSS programının ezici üstünlüğü görülmektedir (%66). SPSS programının kullanımının çok olmasının başlıca sebebi, okullarda yaygın öğretilen ve bilinen paket programı olmasındandır. Ekonometrik analizlerde ise Eviews paket programı (%20) tercih edilmektedir. Eviews programının outputları ve zaman serileri analizlerinde ayrıntılara kolay alınabilinmesinden tercih edilmektedir. R-Project programı ise favori programımızdır (%7). Eğer SPSS, MINITAB, NCSS veya EVİEWS ihtiyaç duyduğumuz analizi yapıyorsak, 
R- Project bunu yapar mantığı ile kullanım yol una gidilmektedir. Bilimsel danışmanlık hizmeti verdiğimiz kişilere R-Project önermekteyiz.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam3
Toplam Ziyaret17951
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.79217.8233
Euro9.29239.3296
Hava Durumu