• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

www.tezhazirlayanlar.com - 7/24 Uzman Desteği

0542 811 14 01


MİZANPAJ


GRAFİK TASARIM


DİZGİ


KAPAK TASARIMI


SPSS VERİ ANKET


TERCÜME ÇEVİRİ 


MASAÜSTÜ YAYINCLIK

Anasayfa

Mizanpaj, Dizgi, Grafik Tasarım

2009 yılından bugüne Türkiye’de yayıncılık sektöründeki lider markalara ve yazarlarımıza kitap mizanpajkitap dizgikitap kapağı tasarımı, grafik tasarım konularında hizmet veren tezhazirlayanlar.com bünyesindeki profesyonel ve ödüllü grafik tasarımcılarıyla sizler için en iyi yayın tasarımlarını gerçekleştirme gayretindedir.

Nasıl Tasarım Yaparız?

Mizanpajı kısaca ifade etmek gerekirse; kitap, dergi ve gazete gibi basılı veya dijital yayınların sayfa tasarımıdır. Materyalin metin alanı, font seçimi ve boyutu, kullanılan görsellerin metinle etkileşimi, belgede kullanılacak olan renklerin belirlenmesi mizanpajın konusudur. İyi bir mizanpaj, materyalde verilmek istenen mesajının okuyucuya doğru şekilde aktarılmasını sağlar. Örneğin bir kitabın okunurluğunu kolaylaştıran, göze hoş görünmesini sağlayan ve kalitesini belirleyen etken mizanpajdır.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler: Kitap mizanpajı (Türkçe, İngilizce, Arapça ve her dilde); dergi mizanpajı, sözlük mizanpajı, gazete mizanpajı, e-kitap mizanpajı…

Tasarım sürecinde; sayfayı veya kapağı önce hayalimiz de tasarlarız. Kullanacağımız font, görsel ve diğer objeleri toplarız. Bu süreç tasarımın kalitesini belirleyen ve en fazla zaman harcanan süreçtir. Planladığımız zaman doğrultusunda da söz verilir. Bizim için söz maddiyattan önce gelir. Çünkü verdiğimiz sözü tutmadığımız sürece eksik kalmış bir şeyler var demektir. Sizlere “hemen teslim” değil. “Zamanında teslim” sözünü veririz.

Dizgi; kâğıt veya başka ortamlardaki metinlerin bilgisayar ortamına yazı olarak aktarılması işidir. Mizanpajdan farklı olarak dizgi, metnin doğru biçimde bilgisayar ortamına aktarılmasından ibarettir. Paragrafların doğru oluşturulması, noktalama işaretlerinin düzgün konması, tabloların uygun şekilde oluşturulması dizginin konusudur.

Bu alanda verdiğimiz hizmetler: Türkçe dizgi, Osmanlıca dizgi, Arapça dizgi

 

Dizgi, Mizanpaj, Kitap Kapağı Tasarımı, Grafik Tasarım Fiyatları

Her tasarımın bir maliyeti vardır. Tasarımı hazırlayan ekibin kalitesi ilk fiyatlandırmada en önemli unsurdur. Mizanpaj için sadece sayfa başı 3 TL, Dizgi İçin 5 TL sayfa ücretimiz vardır. Ek olarak kapak tasarımı vb, projelerinizde lütfen fiyat teklifi için iletişime geçin.


İLETİŞİM : 0542 811 14 01 / 216 530 14 49

 

 

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret19016
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13768.1702
Euro9.77479.8139
Hava Durumu